Hakkımızda - Vega Dedektif

Özel Dedektif Bürosu

Vega Dedektif Profesyonel Dedektiflik Hizmetleri, 2001 yılında hizmet vermeye başladığı günden beri göstermiş olduğu hizmet kalitesi, performans ve sektördeki öncülüğünü herkese kanıtlamıştır. Geçirilen bu zaman içerisinde yüzlerce çözümlenemeyen olayları sorunları çözümlemiş. Binlerce mutlu yüz ile karşılaşmıştır. Temel ilkemiz olan gizlilik ve kaliteyi birleştirip daha sayılamayacak nice olaylarda başarılara imza atmıştır.

Kişisel ve Kurumsal Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetlerimiz; Eş Takibi Hizmeti, Boşanma İçin Delil Toplama Hizmeti, Adres Tespiti İşlemi, Kayıp Kişi Araştırması Hizmeti, Şirket Araştırması Hizmeti, Marka Patent Dedektifliği. Vega Dedektiflik Profesyonel verilen hizmetler ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin sorunları ile canla başla ve gizlilik ilkesi ile hizmet verip %100 sonuç odaklı çalışmaya devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerde memnun kalma garantisi ile binlerce mutlu tablonun gururunu yaşıyor daha nice projelere ulaşacağımızın heyecanıyla çalışıyoruz.

Neden Biz? Verdiğimiz tüm hizmetlerde Vega Dedektif olarak sonuca ulaşırken uyguladığımız temel politikada müşterimizin istekleri doğrultusunda amaca en kısa ve en doğru şekilde ulaşmak için çalışıyoruz. %100 doğru bilgi, fotoğraflı ve kanıtlı bilgiler ile boş vaatler peşinde değil gerçeklik gizlilik ve doğruluk içerisinde sizlere hizmet veriyoruz. Vega Dedektiflik olarak bizlerden 7/24 hizmet alabilir memnun kalmaz veya yanlış bilgi verir isek bizlere ücret ödemesi yapmayıp, paranızı iade alabilirsiniz. Vega Dedektif: Sektörde geçirdiğimiz 2001 yılın tecrübesini sizlere yansıtıp çözmüş olduğumuz yüzlerce dava ve diğer verdiğimiz hizmetler ile sizlere mutlu, huzurlu ve güvenli yarınların kapısını açıyoruz.