Marka Patent Dedektifliği

Marka Patent Dedektifliği

 

Marka Patent Dedektifliği

 

Vega Dedektiflik Profesyonel Dedektiflik Bürosu Marka Patent Dedektifliği hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin hayallerinde olan markayı veya patenti sizler yerine araştırıp sizlerin hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmasında büyük pay sahibi olmak için çalışıyoruz. İlk olarak pazar araştırması yapıp uzman ekibimiz ile sizlerin bizlere vereceğiniz bilgiler doğrultusunda verileri analiz edip marka araştırması yapıp kesin ve %100 doğru bilgiyi sizlere ulaştırıyoruz.

 

Vega dedektiflik bürosu, Hayallerinize bir adım daha yaklaştırmak için 7/24 çalışıp markalarınızın telif ve sahteciliğini de gün yüzüne çıkartıyoruz. Sizleri taklit eden marka ve firmaları araştırıp sizlere sunuyor ve gerekli işlemlerin başlatılmasını en kısa sürede tamamlıyoruz. Piyasaya yeni çıkan markaların arşivini tutup sizler ile eşleştiğinde en kısa sürede sizlere haber verip, patent, marka sahteciliğini dolandırıcılığını dedektif olarak sizler adına işlem yapmalarını engelliyoruz. Vega dedektiflik bürosu, ceza telif ve sahtecilik davası açmanız için sizler adına delilleri topluyor uzman ekibimiz ile masaya yatırıp işliyor, siz değerli müşterilerimizin mağdur olmamanızı veya en kısa sürede sahteciliği önleyerek mağduriyetinizi gidermeyi kendimize şart koşuyoruz.

 

Güncel Dedektif Ücretleri

Vega dedektiflik hizmetlerinden biri olan Marka Patent Dedektifliği hizmetinde garanti ve doğru bilgi sunuyor daha güzel yarınlarınız için uğraş veriyoruz. Vega dedektiflik bürosu, marka patent dedektiflik hizmetinde yüzlerce firmanın yarınını garanti altına alıp onbinlerce çalışanın mutluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Güncel dedektif ücretleri ve özel dedektif hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.